לקוחות מספרים

להלן מס' תגובות שקיבלתי לאחרונה ממשתמשים שקיבלו את השרות שלי:

י.ש., בנימינה: שיפור יכולות הסטריאו במערכת קולנוע-ביתי

בתחילת הדרך חיפשתי איך לשפר את איכות השמיעה במערכת קולנוע ביתית שלי, שאלתי שאלה פשוטה באתר Hometheater.co.il, שבעיקבותיה פתחתי בדיאלוג עם יאיר. הופתעתי לגלות שאנו שכנים וביקרתי בחדר ההשמעה שלו, ביקור שהותיר בי רושם אדיר!

בהמשך, בהנחייה צמודה של יאיר פתחתי בתהליך מוסדר של בניית Set-up ייעודי למוזיקה, כזה שישתלב עם מערכת הקולנוע-ביתי שלי, יותאם לסגנון המוזיקה שאני אוהב, למבנה הסלון שלי וכמובן לכיסי.

בניית ה Set-up שלי כללה שדרוג הכבלים , ממיר DAC משופר ע"י יאיר, מגבר אינטגרייטד ביד-שנייה ורמקולים קידמיים מדהימים. מכאן השמיים הם הגבול!

מצאתי ביאיר אדם ישר נעים הליכות,מקצועי ומקצוען בתחומו , אודיופיל בנשמתו האוהב את מקצועו ומוכן להשקיע מזמנו ומרצו, הרגשתי נוח לפנות אליו בכל בעיה ואם התגלעה כזו הוא כבר היה בדרכו אלי.

בזכותו מצאתי במוזיקה מימדים נוספים ועל כך תודתי הרבה לו ולפועלו.

י.ש., תל אביב: שדרוג מקיף לרסיבר Nikko (יפן) שנת ייצור 1974

"תשמע, המגבר מהמם! קשה לי להסביר כמה אני מבסוט ממנו. תודה. כמובן שעכשיו מתחילות ההוצאות… לקחתי את המגבר לסיבוב רמקולים הבוקר. לפני שחיברנו את המגבר, המוכר בחנות אמר שהוא לא משוכנע שיוכל להניע רמקולים לא נצילים במיוחד, ורצפתיים בפרט, אבל שלא נדע עד שלא נחבר ונשמע. ואכן כשחיברנו ועברנו לרצפתיים הוא אמר שהוא מופתע לטובה מהיכולות של המגבר, ושבאמת אפשר להרים סביבו מערכת עם סאונד ייחודי בלי לחשוש מענייני הספק וכאלה. היופי היה שאנשים שעברו מחוץ לחנות נכנסו כדי להסתכל ולשמוע, ודי התפעלו מהברנש והסאונד שהוא מוציא. אני חייב להגיד שהיה ממש כיף בחנות – זו פעם ראשונה שאני הולך לשמוע רמקולים וזו היתה חוויה מאוד חיובית."

י.ש., אזור הדרום: שדרוג מקיף לקדם + מגבר הספק Adcom GFA-555-II

אהלן יאיר,
אני עדיין לומד ובודק את המצב החדש, אך כמובן שהשינוי ניכר והוא משמעותי ומרשים מאד.
הרבה יותר נפח, עומק ותחושה של עוצמה רבה, אבל תחת שליטה ובקרה מדויקת.תענוג.
אני מאד מרוצה שבסופו של דבר שמתי יד על המגבר הזה ואף יותר שהוא זכה לטיפולך. נראה לי שנתקבלה כאן עסקת חבילה מוצלחת מאד.

ר., גוש דן: שדרוג מקיף למגבר הספק NAD 216THX

היי יאיר
מדובר בחוויה שונה לגמרי. במילים שלך – המגבר כנראה היה "נכה" עד הטיפול שלך.
אני מוצא את עצמי באיזה מסע מאוד מהנה עם החמש מאות וקצת דיסקים שיש לי  - אני פשוט מגלה כל דיסק ודיסק מחדש. צלילים חדשים, רבדים חדשים, פיזור שונה לגמרי של הבמה (הרבה יותר טוב, מין הסתם) בקיצור – המגבר נשמע כל כך הרבה יותר טוב שמילים פשוט לא מספיקות כדי להעביר את החוויה.
אמנם כל זה עדיין עם כבלי הרמקולים מבוססי חוטי החשמל שרצים אצלי (10 מטרים לכל כיוון) אבל עדיין, למרות המגבלות – המוסיקה מקבלת פתאום חיים אחרים לגמרי.
הרמקולים מנגנים שונה לגמרי, יורדים הרבה יותר נמוך ממה שירדו קודם, נשלטים הרבה יותר טוב.
בקיצור -אני חושב שאחרי כמה שעות עם המגבר, התודה הרבה יותר משמעותית – השינוי הרבה העמוק שעשית במגבר מקבל ביטוי הרבה יותר חזק :)
הרבה תודה על הטיפול במגבר.

J.V, תל אביב: בניית מערכת מבוססת מחשב, כולל שדרוג מקיף לקדם + מגבר הספק של Naim

(הופיע  באתר HT Israel )

After meeting Yair Furman I decided to trust him and let him try to resuscitate my system; he picked the Saras and the Naim110/42. After he checked my system he recommended to upgrade and tweak the Naim 110/42 , add a DAC + an external power supply unit.. A month has past now and today new system consist of: an upgraded Naim 110/42, my old Saras and a modified (by Yair) LiTe DAC – Ah + an external power supply. I opted to rip my CDs and to buy a mini computer (ASRock 100HT-BD) dedicated to my stereo system instead of buying a CD player.

Without any doubt Yair succeeded like magic to metamorphose my old system and the result is very impressive specially in the reproduction of the middle-range and treble. My new audio system sounds far better than how I wished or dreamed my original system to sound and like magic the Naim 110 and 42 now succeed to drive my Saras successively; hard to believe that my original system is the base for the new one. The difference in sound quality is huge and so is the enjoyment I get from listening to music..

Before you ditch your aging system do yourself a favor and contact Yair Furman,you won't regret it

 

קישורים נוספים מאתרHometheater.co.il

  • שידרוג מגבר Cyrus One סיפור משעשע למדי: בקישור
  • שידרוג מגבר Mcintosh: בקישור
  • שידרוג רסיבר וינטאג' Sansui 7070  בקישור.
  • שידרוג מגבר וינטאג' Akai AM-2600 בקישור.