רענון והשבחה

מחזירים עטרה ליושנה...

למה לרענן?

מערכות אודיו של 30 השנים האחרונות לא רק נראות נפלא, בינהן ישנן "אוצרות" של יכולת ובצועים. אולם קבלים מתיישנים, חיווט מתבלה, מגעים מתחמצנים ולכלוך מצטבר בכל היחידה. המחיר – ירידה בולטת בבצועים.

אבל, ניתן להחזיר את הגלגל לאחור ועטרה ליושנה!

גם מערכות "אודיופיליות" יקרות יאבדו עם הזמן את מנקיון הצליל ואיכותו עקב התיישנות קבלים, הפוגעת בערכם ובזמינות אנרגיה לספק.

לכן, אנו ממליצים בחום לרענן מערכות ותיקות, או כאלו שנשמעות פחות איכותיות כבצעירותם.

למעשה, ניתן אף לשפר מעבר ליכולות העבר. על כך בהשבחה:

רענון ושדרוג מערכות סטריאו

למה להשביח?

יצרנים של ציוד אודיו, אינם שונים במהותם מכל יצרן של מוצרי צריכה – הם רוצים להרוויח. לפיכך, במקרים רבים הם נאלצים לבצע פשרות חדות וכואבות בתכנון המוצרים שלהם, על מנת להוריד את עלויות הייצור ולשמור על תחרותיות.

הנחת העבודה שלנו ב"אודיו קליניק", היא שאפשר לטפל בכל אותן פשרות ונקודות תורפה, וכך לשפר כמעט כל מוצר ולהביא אותו לרמת איכות הגבוהה בהרבה ממה שמחירו משקף וכן גבוהה בהרבה ממוצרים מקבילים באותה רמת מחיר. מדוע כמעט – כיוון שישנם מקרים בהם אין טעם לנסות, למשל רסיבר ק"ב, מכשירי DVD, וכו'.

השבחת מערכות סטריאו

מה כלול בהשבחה?

 

  • טיפול בספק הכח: ספק הכח הוא בד"כ עקב אכילס ברוב מוצרי האודיו. הטיפול כולל בד"כ החלפת קבלים לאיכותיים ביותר שניתן למצוא היום (Mundorf Germany ). במגברים למשל, יש לקבלים אלו השפעה מכרעת על היכולת הדינמית והם יכולים להעיר מגבר עייף ורופס מתרדמתו. במקרים מסויימים, שידרוג ספק הכח כולל גם השתלת מייצבי מתח איכותיים במיוחד. מייצבים אלו, שפותחו בשיתוף עם תדי פארדו, תורמים להפחתה משמעותית של רמת הרעש בכל מוצר, בין אם מדובר במגבר, DAC וכו', ומאפשרים גם לניואנסים הקטנים ביותר במוזיקה להגיע אלינו, מבלי שייבלעו במסך רעש.
  • טיפול במסלול הסיגנל – במקרים רבים מוסיפים יצרנים תוספות שונות ומשונות, שאין להן כל קשר לשיפור האיכות. מצד שני, נעשה בד"כ מאמץ עילאי לחסוך בעלויות הרכיבים עצמם – פעמים רבות על חשבון האיכות. טיפול כזה כולל החלפת רכיבים כמו טרנזיסטורים, קבלים ובמקרים מסויימים גם נגדים, מגברי שרת ( Op Amp ) וכו'.
  • שיפור המבנה הפנימי – שימוש במשככי רעידות באזורים קריטים כגון המארז (חלקי מתכת חשופים), השנאי וכן אזורים מסויימים הרגישים לרעידות.
  • החלפת חיווט – פנימית (סיגנל) וחיצונית (חשמל).
  • במקרים מסויימים – החלפת מחברים ("טרמינלים") לאיכותיים יותר.

צרו איתנו קשר לבדוק אם יש לכם אוצר סמוי בבית…

רענון והשבחת מערכות

השבחה באודיו קליניק

רענון והשבחת מערכות סטריאו

רענון מוצרים

הארכת חיים וחידוש יכולות של מכשירים איכותיים ותיקים

השבחה ושדרוג

שיפור בצועים והעלאת איכות מכשירי אודיו

תיקון

תיקון, שיפוץ והשבחת פטיפונים

פוסטים בנושא

לא נמצאו פוסטים

מתלבט? צור איתנו קשר!

תתמקד בהאזנה למוזיקה, אנחנו נדאג לשאר…

שתף עם: